Y  O  L  U    O  R  G
Online Test Uzmanı - Kardelen KPSS

Arkadaşlar Merhaba,
KPSS hazırlananlar için sorularda hız çok önemli bir duruma geldi. Olaya akademik olarak yaklaştık ve nasıl çözebileceğimizi düşündük. Klasik kalem ve kitap ile hız artırmak hem çok zor hemde fazla zaman alıcıydı. Bu sebepten teknolojiden yararlanarak akademik bir çalışma yaptık ve KPSS'yi yarışma mantığına bürüdük. Şu an Genel Kültür temelli "Online Test" çalışmasında kendi test hızınızı kısa bir sürede inanılmaz arıtracaksınız. Yarışma mantığında diğer KPSS öğrencileri arasında yarışın.

Hemen Online KPSS Test sayfasına girin, keşfe başlayın >>

 

Online KPSS Testini Nasıl Kullanacaksınız?

İçerisinde onbinlerce soru barındıran ve girilen uygulamada "KPSS" kısımında yer alan sorular aracılığıyla sistem çalışmaktadır. KPSS kısımına tıkladıktan sonra karşınıza hızla gelen sorular vardır. O dakikada o sayfada yer alan diğer online KPSS Adayları arasından soruya en hızlı cevabı vermeniz gerekmektedir.

5 şık arasından en uygun cevabı örneğin "a" şıkkını sadece "a" olarak yazmanız gereklidir. Bu şekilde ilk cevabı veren sizseniz sorunun getirdiği puanda sizindir. 4 yanlış cevapta 1 soru değerlik kayba uğrayacaksınız.

Bu tarz bir uygulamanın tek amacı vardır o da sürenizi hızlandırmasıdır. Uygulama içerisinde sürenizn ne kadar hızlı arttığını şaşırarak izleyeceksiniz. Yapacağınız denemelerde bu katkının size ve düşünme yapınıza faydasını şaşırarak gelişimini izleyeceksiniz.

Bir süre yarışmalara katılarak düşünme sisteminizi geliştirdikten hemde KPSS'de çıkacak soruları öğrendikten sonra testlerde ki gelişimlerinizi bizlerle iletişim kısımından paylaşırsanız çok seviniriz.

Neşeli KPSS'ye hazırlanmalar.

 

Online testin hızınızı artırma ve düşünme yapınıza katkıları olabildiğince fazladır. Kısa sürede yüzlerce bilgi öğrenebilir ve KPSS çalışmalarınızda aktif olabilirsiniz. Bu kısımdan öğrendiklerinizin kalıcı olacağına emin olabilirsiniz. Yarışma mantığındaki bu sistemde KPSS çalışmak hiç bu kadar keyifli olmamlıştı.

Kardelen FM ailesine bizler için gerekli yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Online Test Görevlileri : Cüneyt Özbilen ve Tahir Dinç